Корисне

Передпосівна обробка насіння ярих зернових добривами Екоорганік та ефективним протруйником КЛАСІК ТРІО(аналог Винсет Форте).

Передпосівна обробка насіння ярих зернових добривами Екоорганік та ефективним протруйником КЛАСІК ТРІО(аналог Винсет Форте).

Шановні партнери !

Підготовка насіння до посіву має важливе значення в технології вирощування. Відомо, що зараження зернових культур збудниками більшості хвороб відбувається  через ґрунт  або насіння, на початкових фазах росту і розвитку рослин тому передпосівне протруювання насіння – безальтернативний захід. 

Щоб максимально зберегти кількість висіяних рослин, мусимо насамперед ретельно продумати технологію захисту насіння у період проведення весняних робіт.

Компанія «АРВЕСТ АГРО» пропонує сільгоспвиробникам унікальний протруйник «Класік Тріо КС» .

Це - високоефективний фунгіцидний протруйник для обробки насіння зернових культур проти комплексу захворювань на основі трьох діючих речовин : флутріафол 37,5 г/л + тіабендазол 25 г/л + імазаліл 15 г/л .

 

Серед переваг цього протруйника потрібно виділити наступне :

  • Наявність трьох взаємодоповнюючих діючих речовин в препаративній формі з різними механізмами дії забезпечує комплексний і надійний захист від внутрішньої і поверхневої насіннєвої інфекції, ґрунтових патогенів, захворювань, що передаються повітряним шляхом на початкових фазах вегетації.
  • Сприяє зниженню ризику появи резистентних форм патогенів та дає синергічний ефект проти найбільш важко контрольованих хвороб, таких як: фузаріозні і гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, снігова пліснява, септоріоз та плямистості.
  • Має профілактичну дію, завдяки високій швидкості проникнення і швидкому переміщенню в зростаючі тканини.
  • Надає стимулюючу дію на ріст кореневої системи культури, що створює більш сприятливі умови для перезимівлі озимих зернових.
  • Норма витрати - 1 – 1,25 л/т

Захисно-стимулююча обробка насіння мікродобривами.

Сучасний рівень технологій вирощування здатен забезпечити отримання урожаїв зерна  пшениці на рівні 7 – 8 т/га і вище, але при цьому вимагає створення оптимальних умов живлення протягом всього періоду вегетації. Природно-кліматичні умови в усіх природно-кліматичних зонах України мають нестійкий характер, а тому часто навіть за наявності в ґрунті достатньої кількості поживних речовин через посуху чи низькі температури рослини відчувають дефіцит елементів живлення.

Для надійного забезпечення макро та мікроелементами рослин від моменту проростання до появи 2 – 3 листків рекомендуємо використовувати комплекс мікродобрив Еколайн Зерновий хелати ( у дозі 0,5 – 1,0 л/т насіння )+ Грос Коренеріст (у дозі 1,0 – 1,5 л/т насіння) при протруюванні насіння у баковій суміші з протруйником.

 
 

 

Склад мікродобрив та співвідношення елементів підібрано таким чином, щоб посилити енергію проростання та польову схожість насіння, посилити стійкість рослин, які ще не встигли сформувати потужну кореневу систему до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Дата: 01.02.2019